Giveaway: høstkåpen





Innlegget er i samarbeid med Rosewe.com

Hva trenger du å gjøre? Jo, kommenter navn og epostadresse i kommentarfeltet. Thats it! Avsluttes om én uke fra nå. 

Link til kåpen HER viss du kunne tenke deg å kjøpe kåpen, eller ta en nærmere titt. 


Jacqueline Gonzalez-Rubio

01.10.2014 kl.00:57

Fin kåpe :-)
Silje Olafsen

01.10.2014 kl.00:57

Silje Olafsen

sithero97@gmail.com
-Mona Elise

01.10.2014 kl.00:58

Den var jo superfin!
andelly

01.10.2014 kl.01:08

Så gøy!

Henriette Celin Johannessen

Henriettecelin@hotmail.com ^^
camilla

01.10.2014 kl.01:38

Camilla

c-wolden@hotmail.com :-)
Monica

01.10.2014 kl.01:47

monica gauslå:)

monicagauslaa@hotmail.com
Rikke Alvilde

01.10.2014 kl.01:47

Rikke!

Rikkeajohansen@hotmail.com :-)
Isabelle Nilsen

01.10.2014 kl.08:21

Emilie Isabelle

emilieisabelle@me.com

01.10.2014 kl.08:23

Anette Johnsen

Mail; Anette.ikira@hotmail.com

(Mailen min er litt dårlig, så du kan kontakte meg på Facebook, vi er venner der😘)
Andrea

01.10.2014 kl.08:53

Guuuud så fin! Den hadde blitt favoritten, hvertfall. 💕

Andrea Hanssen

andreahanss1@hotmail.com
Nikita <3

01.10.2014 kl.08:57

Så fin! Jeg er med :D
tenderloove

01.10.2014 kl.09:19

Helene Fuhr

helfuh93@gmail.com
Chyuii~

01.10.2014 kl.09:29

Henriette Moskaug

hmoskaug@hotmail.com

^^
Solveig Fjellbakk

01.10.2014 kl.09:49

Åh, så fin den var! Krysser fingrene :)

Solveig Fjellbakk

fjellbakk-92@hotmail.com
Sara

01.10.2014 kl.10:00

Sara Dahl

sara_turn@msn.com

01.10.2014 kl.10:06

Bea Alison Gan

beaalisongan@gmail.com
Ida

01.10.2014 kl.10:22

Ida Aarnes Hansen. ida.hansen_@hotmail.com
Borghild Jensvoll

01.10.2014 kl.10:53

guess who! haha

Borghild.jensvoll@hotmail.com
Maria Melby

01.10.2014 kl.11:47

Mheablogg@hotmail.com
Benedicte Marie 🌸

01.10.2014 kl.11:56

Benedicte M. Nordgård

benedicte.nordgard@gmail.com
Den var kjempestilig :-)

linda.jens1@live.no
Karoline Midtli

01.10.2014 kl.12:57

Karoline Midtli

karolinemidtli@hotmail.no

ååh så fin jakke!
Sol Marita

01.10.2014 kl.13:00

Sol Marita

sol.marita@hotmail.com
Linn

01.10.2014 kl.13:12

Linn Jakobsen

lin-jak@hotmail.no
Nafisa

01.10.2014 kl.13:41

Ååh den var fin!

Nafisa Ebrahimji

Frknafuu@hotmail.no
Ane

01.10.2014 kl.13:44

Den så deilig ut! Perfekt høstjakke! ^^
Amalie Dyrkorn

01.10.2014 kl.17:40

amalie_dyrkorn@hotmail.com

Love it!! :D
Rebecka

01.10.2014 kl.18:14

Rebecka Henriksen

rebeckahenriksen1408@hotmail.no
Joanna

01.10.2014 kl.23:07

Joanna Kryszak

joannakk@ostfoldfk.no
Gunhild

01.10.2014 kl.23:31

gunhiild0909@hotmail.com
Anne Thi Håndlykken

02.10.2014 kl.00:36

atlykken@live.no :-)
Anh tuyet

02.10.2014 kl.07:20

Me me, pick ME!

Anh_sofi@hotmail.com
Nat

02.10.2014 kl.11:23

Neta_-95@hotmail.com
Marlene

02.10.2014 kl.13:35

Marlene Idse, marlene_4102@hotmail.com :-)
Elin

02.10.2014 kl.15:37

Elin H Haugstulen

elinhhaugstulen@hotmail.com
kathine bjørbak

02.10.2014 kl.15:53

åhhhh <3 den va kjempe fiiin:)

kathrine bjørbak

kathrine.bj@homail.com
Amalie R.Søllesvik

02.10.2014 kl.16:08

amaliesoellesvik@hotmail.com
EIrin

02.10.2014 kl.16:54

Eirin Løvik

eirinlovik@hotmail.com
Elisabeth

02.10.2014 kl.18:55

Elisabeth Walle

Elisibeth@hotmail.com
Camilla

02.10.2014 kl.19:05

Camilla Finsnes

CFinsnes@gmail.com
June Veronika

02.10.2014 kl.19:20

June Belsnes

junebelsnes@hotmail.no

02.10.2014 kl.20:57

Monica Sandvold

mosavol@msn.com
Ronja

02.10.2014 kl.21:10

chachasing@hotmail.no ;)
Ni

02.10.2014 kl.22:06

Ni

Ni1997_ni@hotmai.com :)
Cassandra Iselin

02.10.2014 kl.22:06

:-)
Ingvild

02.10.2014 kl.22:11

Ingvild2006@gmail.com
Rebecca

03.10.2014 kl.11:43

Åå kjempefin!

Rebecca Høyland Andersen

rebeca-hest@hotmail.com
Sukanya

04.10.2014 kl.12:14

Sukanya Kristensen

sukanyakristensen@gmail.com
Sarah Jane

04.10.2014 kl.12:14

Sarah Jane Helland

Sarahjane@hotmail.no
Emily

04.10.2014 kl.22:35

Emily H Vuong

Emilyhv95@hotmail.com
Elin

05.10.2014 kl.11:01

Elin Nguyen

elin-nguyen_97@hotmail.com
Shanin

05.10.2014 kl.15:00

kjempe fin kåpe!
Tora Green

05.10.2014 kl.18:23

Tora Green Matberg

m_arot@hotmail.com
Vivel S

05.10.2014 kl.21:23

Nydelig kåpe!
weirdtotheo

06.10.2014 kl.21:26

Line Sharina Aamodt

line.sharina@hotmail.com :)
Julie Haugland

07.10.2014 kl.09:06

Julie Haugland // julie.haugland@sf-nett.no :)
Silje Johnsen

07.10.2014 kl.23:37

siljevanilje8@hotmail.com <3
michelle

08.10.2014 kl.01:01

michelle

michelletv@live.no
Alvilde

11.10.2014 kl.21:55

Saa fin kaape!

alvilde@jensvoll.eu :)

13.10.2014 kl.12:57

Eira C. Harvik-Wright

eira_cornelia@hotmail.com

15.10.2014 kl.08:40

Praewphan Sunsri

maisunsri@gmail.com

:D
Synnøve Babatunde

20.10.2014 kl.23:08

Synnøve Babatunde

Delali@hotmail.no

Skriv en kommentar



Arkiv


2017
Januar, Februar, Mars, April, Mai, Juni, Juli, August, September, Oktober, November, Desember

2016
Januar, Februar, Mars, April, Mai, Juni, Juli, August, September, Oktober, November, Desember

2015
April, Juni, Juli, August, September, Oktober, November, Desember

2014
Januar, Februar, Mars, April, Mai, Juni, Juli, August, September, Oktober, November, Desember

2013
Januar, Februar, Mars, April, Mai, Juni, Juli, August, September, Oktober, November, Desember

2012
Januar, Februar, Mars, April, Mai, Juni, Juli, August, September, Oktober, November, Desember

2011
Januar, Februar, Mars, April, Mai, Juni, Juli, August, September, Oktober, November, Desember

2010
Mai, Juni, Juli, August, September, Oktober, November, Desember.

hits